Emlak Firması

Emlak Bayilik

Günümüzde her sektörde gün geçtikçe rekabet hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu duruma karşı da başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmek isteyenler kurumsallaşarak müşterine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Burada kurumsallaşmak ve markalaşmak artık elzem bir öneme sahip olmaktadır. Gayrimenkul danışmanlığı yapmak isteyen ve bu konuda yüksek başarı elde etmek isteyenler güçlü bir marka ile sektörde faaliyetlerini sürdürmeleri çok önemlidir.
Herkesin de bileceği gibi bir sektörde yeni bir marka oluşturmak bazı riskleri taşımaktadır. Risklerin en başında oluşturulan markanın başarılı bir yol çizip çizemeyeceğidir. Diğer taraftan yeni oluşturulan markanın hızlı bir şekilde tanınması istendiğinde yüksek reklam bütçeleri ayrılmalı ve bu çalışmaların meyvelerini vermesi için beklenmelidir. Görüldüğü gibi bu süreçler oldukça riskli olduğu gibi zor da bir çalışma sistemi sunmaktadır. Bayilik sistemleri ile bu tür riskleri minimuma indirmenizde mümkündür.
Emlak bayilik sistemleri doğru bir şekilde yönetildiğinde girişimcilere mükemmel kazançlar sunabilmektedir. Coldwell Banker bir asrı aşkın gayrimenkul danışmanlığı deneyimini girişimciler ile paylaşmaktadır. Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyet gösteren ve gösterilen bu faaliyetler sonucunda önemli başarılara imza atan Coldwell Banker, tecrübesini ve gücünü bayilik teklifleri ile yeni girişimcilere aktarmak istemekte. Kurumsal bir yapıya sahip olmasının yanı sıra gayrimenkul sektöründe önemli bir konumda olması bayilik almak isteyenlere büyük fayda sağlamakta.
Coldwell Banker bayilik sistemleri sıradan bayilik sistemlerinin dışında ilerlemektedir. Bayilerimiz bizim için sadece bir iş ortağı değil bir ailemiz olarak kabul etmek ve buna göre hizmetlerimizi sunmaktayız. Firmamız ile bayilik anlaşması yapan girişimcilerle sürekli olarak iletişim halinde olduğumuz gibi özellikle eğitimler vererek tecrübelerimizi gayrimenkul danışmanlığı yapacak olan sizlere aktarmaktayız. Böylelikle uzun yıllar boyunca çalışarak elde edebileceğiniz bilgi ve deneyimleri daha kısa süreler içerisinde elde etmenin avantajından yararlanabileceksiniz.

Büyük bir firma olan Coldwell Bankerden emlak bayilik aldığınızda kendini daha önce defalarca kanıtlamış, itibarı, güvenilirliği ve gayrimenkul danışmanlığı sektörünün bir numarası olan bir firma ile çalışmış olacaksınız. Sizlere gerekli olan bütün destekleri veren Coldwell banker siz paydaşlarının gelişmesi için gereken bütün hizmetleri vermektedir.

Yıllardır bu sektörün lideri olan bir firma olan Coldwell Banker uluslararası başarıları ve aldığı ödüller ile bu gayrimenkul sektörü piyasasını yalayıp yutmuş bir firma olarak yer almaktadır. Dolayısı ile yıllardır edindiği bu tecrübeleri siz emlak franchise alan paydaşlarına en iyi şekilde aktarırsa ve global anlamda edindiği bütün deneyimleri, pazarlama stratejilerini ve bu sektörün bütün inceliklerini sizler gerekli olan bütün eğitim ve rehberlik destekleri ile vererek siz paydaşlarını kısa sürede en başarılı gayrimenkul danışmanları arasında görmeyi vaat etmektedir. Coldwell Banker size destek ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Müşterilerinizle veya herhangi bir hukuki sıkıntı yaşadığınız takdirde sizlere en iyi şekilde desteğini ve yol göstericiliğini kullanmaktadır. Coldwell Banker ofisinizin kurulumunda da sizlere en iyi desteği vermektedir. Müşterilere en iyi şekilde hitap edebileceğiniz en işlek caddelerde kurduğunuz ofisinizin iç tasarımı tamamen müşterilere yönelik olmaktadır. Sizden kalite standartlarını korumanızı ve müşteri memnuniyetine önem vermenizi beklemektedir.

Best-Plan-Image
Bayilik Başvurusu