Emlak Firması

Emlak sektöründe çok fazla firma bulunmaktadır. Bu kadar canlı olan sektör girişimciler tarafından çok fazla dikkat çekmektedir. İş kurma hayali ile araştırma yapmakta olan herkesin karşısına çıkan ilk seçeneklerden birisi olan emlak sektörü, bu kadar popülerleşmesini ve iyi kazançlı bir sektör olmasının sebebi ile yıllar içerisinde istikrarlı bir şekilde gelişip sürekli canlı olan bir sektör olmasıdır. Bu denli yükselen, kazancı sürekli artan bir sektör, iş fırsatları değerlendirip içinde olmak girişimciler için büyük bir fırsat olmaktadır. Emlak sektörüne atılıp, kendi işletmenizi açıp, işletmenizi belirli bir noktaya kadar getirip, geliştirene kadar harcamış olduğunuz emek, bütün aşamalarda harcayacağınız genel olan bütün masraflar için para ve en önemlisi zaman faktörü düşündüğünüz de franchise sistemi son derece cazip ve harika bir fırsattır.

Büyük bir firma olan Coldwell Bankerden emlak bayilik aldığınızda kendini daha önce defalarca kanıtlamış, itibarı, güvenilirliği ve gayrimenkul danışmanlığı sektörünün bir numarası olan bir firma ile çalışmış olacaksınız. Sizlere gerekli olan bütün destekleri veren Coldwell banker siz paydaşlarının gelişmesi için gereken bütün hizmetleri vermektedir.

Yıllardır bu sektörün lideri olan bir firma olan Coldwell Banker uluslararası başarıları ve aldığı ödüller ile bu gayrimenkul sektörü piyasasını yalayıp yutmuş bir firma olarak yer almaktadır. Dolayısı ile yıllardır edindiği bu tecrübeleri siz emlak franchise alan paydaşlarına en iyi şekilde aktarırsa ve global anlamda edindiği bütün deneyimleri, pazarlama stratejilerini ve bu sektörün bütün inceliklerini sizler gerekli olan bütün eğitim ve rehberlik destekleri ile vererek siz paydaşlarını kısa sürede en başarılı gayrimenkul danışmanları arasında görmeyi vaat etmektedir. Coldwell Banker size destek ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Müşterilerinizle veya herhangi bir hukuki sıkıntı yaşadığınız takdirde sizlere en iyi şekilde desteğini ve yol göstericiliğini kullanmaktadır. Coldwell Banker ofisinizin kurulumunda da sizlere en iyi desteği vermektedir. Müşterilere en iyi şekilde hitap edebileceğiniz en işlek caddelerde kurduğunuz ofisinizin iç tasarımı tamamen müşterilere yönelik olmaktadır. Sizden kalite standartlarını korumanızı ve müşteri memnuniyetine önem vermenizi beklemektedir.

Best-Plan-Image
Bayilik Başvurusu