[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”5px”][rt_separator_style radiantthemes_separator_width=”100%” radiantthemes_separator_height=”1px” radiantthemes_separator_color=”#004288″][vc_empty_space height=”15px”][wpforms id=”8973″ title=”true” description=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”194px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

İş Fırsatları

Ülkemizde çok fazla sektör bulunmaktadır, bu durum girişimci gençlerimizin kafasını karıştırmaktadır. Kafasına birçok soru olan girişimcilerimiz hangi sektöre atılmalı? En kazançlı işler nedir? gibi sorular ile kafası karışmıştır. Fakat aradıklarında ve detaylı şekilde araştırdıklarında en kazançlı ve gelecek vaat eden sektörlerin başında emlak sektörü gelmektedir. Girişimcilik fikirleri ile emlak sektörünü bu kadar tercih edilme sebebi ve popüler olmasındaki sebep, git gide artan inşaat sektörü beraberinde getirdiği kentsel dönüşümler vs. ülkemizde eski yapıların çok bulunması sebebi ile yıllar geçtikçe emlak sektörü gelişmiştir ve hala gelişmeye devam etmektedir. Emlak sektörü yıllarca bu gelişimi ile birlikte son yıllarda çok canlı bir sektör olması ile çok fazla dikkat çekmiştir. Bu durum girişimcilerinde dikkatini çektiği için bu sektörde yer almak ve bu kadar yükselişte olan bu sektörün içerisinde bulunmak girişimciler için harika bir fırsat olmaktadır. Emlak sektöründe kendi işinin sahibi olmanın çok cazip ve son yıllarda popüler olan yolu olan franchise almaktır. Bu franchise sistemi ile kendi işinizi kurma sürecinde yaşadığınız bütün problemlerden feragat etmiş olmaktasınız. Doğru bir firmadan franchise alarak kendinizi en iyi şekilde geliştirebilir ve gayrimenkul sektöründe önemli bir konuma sahip olabilirsiniz.

Franchise alacağınız birçok firma bulunmaktadır, fakat gayrimenkul sektörünün lideri olan Coldwell Banker ile çalışırsanız bütün bu avantajlardan en iyi şekilde yararlanırsınız. Bayilik aldığınız takdirde sizlere gerekli olan bütün iş eğitimini ve diğer rehberlik hizmetlerini alabilme avantajınız olmaktadır. Gayrimenkul sektörünün lideri bir firmanın 110 yılı aşkın bu sektörde olan deneyiminden yararlanma şansını yakalayacaksınız. İş kurmak için çok cazip bir seçenek olan Coldwell Banker ile çalıştığınız takdirde sizlere kısa zamanda gayrimenkul sektörünün en iyi gayrimenkul danışmanları arasında yer alacağınızı ve işinizde sürekli istikrarlı bir şekilde gelişeceğinizi vaat etmektedir. Coldwell Banker yönetim kadrosu ve Türkiye’deki gayrimenkul sektörüne olan hakimiyeti ile sizleri en iyi konumlara getirebilecek, kariyerinizi en iyi şekilde yönlendirebilecek bir firma olmaktadır. Sizde Coldwell Banker ile çalışıp kendi kariyerinizi yönlendirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]